Biuro Obsługi Klienta

+48-42-215-57-86

Infolinia jest czynna w godz. 08:00 - 16:00 w dni robocze.

Kontakt e-mail

[email protected]

Adres korespondencyjny

Corin Lingerie

ul. Lutomierska 48

95- 200 Pabianice

NIP: 731-13-09-973

Firma Corin to firma nowoczesna i innowacyjna. We współpracy z Politechniką Łódzką i Centrum Zdrowia Matki Polki przeprowadziła unikatowe badania, których celem było stworzenie optymalnego kształtu biustonosza. Na podstawie wyników badań, symulacji i analiz, do których użyto m.in. specjalistycznych kamer termowizyjnych powstał model biustonosza idealnego, który po dziś dzień służy podnoszeniu komfortu życia i stanu zdrowia kobiet na całym świecie. Dzięki reporterom Discovery Channel program "Zwykłe rzeczy, niezwykłe wynalazki", opowiadający o tych badaniach i pokazujący jak produkuje się biustonosz idealny w firmie Corin obejrzały miliony widzów w ponad 200 krajach całego świata! To prawdziwy sukces i duma Corin!

Któż bardziej, niż producent bielizny mógłby wesprzeć kobiety w walce o zdrowe piersi? Od wielu lat marka Corin angażuje się w programy profilaktyczne związane z walką z rakiem piersi. To niezwykle ważne, aby wszystkie możliwe instytucje wsparły kobiety w działaniach profilaktycznych i informacyjnych, tak żeby każda z pań miała możliwość - ale też widziała konieczność, regularnych kontrolnych badań piersi. Statystyki są bardzo niekorzystne, średnio co 14 kobieta w Polsce zachoruje na raka piersi, który jest najczęściej występującym nowotworem złośliwym wśród Polek. Wcześnie wykryty może być całkowicie uleczalny - dlatego firma Corin za cel wielu swoich działań obrała wsparcie akcji profilaktycznych np. w salonach sprzedaży bielizny.

Corin to także firma zaangażowana w rozwój przedsiębiorczości nie tylko w swoim regionie ale i na rynkach międzynarodowych. Doceniana niejednokrotnie przez różne instytucje związane z biznesem, handlem i gospodarką, potwierdzające jej pozycję lidera wśród polskich firm bieliźniarskich. To firma, która z dumą promuje polskie produkty na światowych targach i pokazach mody. Jej produkty doceniają nie tylko użytkowniczki, ale i kapituły konkursów złożone z uznawanych specjalistów w branży tj. "Brylant wśród biustonoszy 2018" przyznawany w plebiscycie Brafittingowego Bestsellera Roku 2018 przez Stowarzyszenie Polskiego Brafittingu. Brawo MY!

 

Kontakt przez formularz