Na duże rozmiary

 1. Kolor
  Rozmiar
  Cena aktualna: Już od 237,90 zł
  Bella
  11724
 2. Kolor
  Rozmiar
  • Bestseller
  Cena aktualna: Już od 263,90 zł
  gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
  38 opinie
  Virginia
  17871
 3. Kolor
  Rozmiar
  • Bestseller
  Cena aktualna: Już od 324,90 zł
  Daisy
  12722
 4. Kolor
  Rozmiar
  • Bestseller
  Cena aktualna: Już od 245,90 zł
  gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
  3 opinie
  Sienna
  12885
 5. Kolor
  Rozmiar
  • Bestseller
  Cena aktualna: Już od 289,90 zł
  gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
  6 opinie
  Karolina
  25706
 6. Kolor
  Rozmiar
  Cena aktualna: Już od 313,90 zł
  Daisy
  10722
 7. Kolor
  Rozmiar
  Cena aktualna: Już od 289,90 zł
  gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
  1 review
  Alexis
  12719
 8. Kolor
  Rozmiar
  • Bestseller
  Cena aktualna: Już od 276,90 zł
  Daisy
  27722
 9. Kolor
  Rozmiar
  • Up to - 15 %
  • Bestseller
  Cena aktualna: Już od 186,92 zł Cena regularna: Normalna cena 219,90 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją: 219,90 zł
  gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
  1 review
  Angelina
  11702
 10. Kolor
  Rozmiar
  • Bestseller
  Cena aktualna: Już od 274,90 zł
  gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
  2 opinie
  Virginia II
  17771
 11. Kolor
  Rozmiar
  • Bestseller
  Cena aktualna: Już od 249,90 zł
  gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
  3 opinie
  Aurora
  22896
 12. Kolor
  Rozmiar
  Cena aktualna: Już od 276,90 zł
  gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
  1 review
  Alexis
  10719

Odpowiedni biustonosz dla dużych piersi.

Duże rozmiary biustonosza – czyli mające duży rozmiar miseczki, jak i duży obwód pod biustem. Przy konstruowaniu i opracowaniu form biustonoszy w dużych rozmiarach konieczna jest specjalistyczna wiedza, uwaga i staranność. Duże piersi, to duży ciężar, dlatego i materiały, i fasony w biustonoszach plus size powinny się rządzić odrębnymi prawami. Zarówno ramiączka, jak i boczki biustonoszy dla kobiet, które natura obdarzyła obfitymi kształtami powinny być szersze i bardziej miękkie niż w standardowych rozmiarach. Marka Corin ma wieloletnie doświadczenie w szyciu biustonoszy na duży biust. Kobietom z obitym biustem dedykowana jest specjalna linia Corin - „sexy plus”. Większe rozmiary biustonoszy o dużej miseczce, jak również z dużym obwodem, dostępne są w stałej ofercie. Stale poszerzana gama rozmiarów zapewnia szeroki wybór biustonoszy Corin. W niektórych modelach biustonosze z dużymi miseczkami dostępne są w ponad 50 rozmiarach!!! Na pierwszy rzut oka biustonosz na duże piersi w rozmiarze 65E nie różni się od tego w rozmiarze 85K. Jednak kiedy przyjrzymy się tym dwóm biustonoszom dostrzeżemy niuanse. Corin ma w ofercie kilka takich dużych biustonoszy, w bardzo szerokiej rozmiarówce, z miseczkami do rozmiaru K. Mają one nie tylko usztywniane miseczki (full cup), ale gwarantują przede wszystkim doskonałe podtrzymanie i formowanie kształtu dużego, ciężkiego biustu. Szerokie ramiączka zapewniają komfort i estetykę. We wszystkich modelach ramiączka są regulowane, a regulatory są metalowe i nie zawierają niklu. Zaokrąglone elementy tyłu biustonosza zapewniają stabilne dopasowanie biustonosza oraz jego położenie na linii piersi na całym obwodzie. Biustonosze typu plus size nie ograniczają się tylko do jednej konstrukcji. Jest kilka konstrukcji biustonoszy z dużymi miseczkami i z dużymi obwodami. Są to staniki z miękkimi miseczkami (soft), miseczką usztywnioną tylko w dolnej części (semi soft), z miseczkami typu SPACER, czy biustonosze typu bardotka. Ważne, żeby biustonosz na duży rozmiar piersi był odpowiednio dobrany. 

Typy biustonoszy na duży rozmiar biustu:

1.Full cup

Biustonosz typu full cup - z usztywnionymi miseczkami - gwarantuje doskonałe podtrzymanie i formowanie kształtu biustu. Zróżnicowana technologia konstrukcji daje komfortowe dopasowanie. Większe rozmiary biustonoszy często w dolnej części miski mają dwa cięcia pionowe, mniejsze rozmiary tylko jedno. Takie rozwiązanie konstrukcyjne pozwala zachować odpowiednią głębokość miski i stabilniejsze utrzymanie piersi. Górna część miski nazywana „mankietem” jest wykończona na gładko lub połyskującą gumką, która spłaszcza rant i zdobi dekolt. Rozpłaszczone szwy na miskach są niewidzialne pod obcisłymi ubraniami. Szerokie ramiączka zapewniają komfort i estetykę. Dodatkowe wzmocnienie w przedniej części stabilizuje je i jednocześnie stanowi walor estetyczny. Zaokrąglone elementy tyłu biustonosza na duże rozmiary piersi gwarantują stabilne trzymanie biustonosza plus size oraz jego położenie na linii biustu na całym obwodzie sylwetki.

Przykład: Biustonosz typu full cup

2.Semi soft

Biustonosz typu semi soft doskonale sprawdza się w dużych rozmiarach. Ten model stanika jest bardzo uniwersalny jeśli chodzi o wsparcie dużych i ciężkich piersi. Ten rodzaj stanika ma dół miseczki usztywniony delikatną pianką. Miski biustonosza semi soft są głębokie, to one „chowają” większą część piersi, podtrzymują je i delikatnie unoszą ku górze. To idealne wsparcie dla nietypowych rozmiarów biustonoszy.  Sprawdzi się dla piersi ciężkich, o budowie łezki, dzwonków, asymetrycznych i opadających. Krój biustonosza jest bardzo uniwersalny i do tego potrafi poradzić sobie z dużymi mniej doskonałymi piersiami. Górna część misek stanika optycznie pomniejsza biust, jest zdecydowanie węższa i delikatniejsza niż dół, zazwyczaj wykonana z haftu, tiulu, czy koronki przytrzymuje duże biusty i nadaje im idealne kształty. Dobrze dobrany biustonosz semi soft jest doskonałą bielizną dla prawie wszystkich rodzajów i kształtów dużych piersi: jędrnych i opadających, tych przed i po karmieniu, mniejszych i większych.

Przykład:Biustonosz typu semi soft

3.Soft

Biustonosz typu soft czyli z miękką miseczką jest alternatywą dla wielu fasonów biustonoszy na duże piersi. Pozornie identyczny jak ten na wpół usztywniony, czyli semi soft, ale tak naprawdę bardziej delikatny, cieńszy, zmysłowy. Miękki biustonosz, a precyzyjniej biustonosz z miękkimi miseczkami jest delikatny, czuć w nim swobodę, zaś dekolt jest mocno zarysowany i podkreślony. W takim fasonie dół wykonany jest ze specjalnej, stabilnej dzianiny albo tiulu. Często jest wzmocniony dodatkową warstwą cienkiego stabilnego materiału gorseciarskiego. Mało elastyczny dół miseczki sprawia, że biustonosz zachowuje pożądany kształt nawet przy dużych czy bardzo dużych rozmiarach piersi. Formuje obfite piersi od strony pachy, kieruje go do przodu. Niektóre modele mają dodatkowe wzmocnienie boczne. Biustonosz z panelem bocznym optycznie pomniejsza biust, eksponuje je i modeluje. Dzięki specyficznej misek biust mniej odznacza się na sylwetce, klatka piersiowa wydaje się wysmuklona. Biustonosze z miękkimi miseczkami dedykowane są dużym piersiom zbudowanym głównie z tkanki tłuszczowej, które są bardziej plastyczne i miękkie. Talia po założeniu biustonosza soft w dużych rozmiarach zostaje podkreślona i wyraźnie zaznaczona! Ważne, aby biustonosz z miękkimi miseczkami był prawidłowo dobrany do kształtu i rozmiaru piersi.

Przykład: Biustonosz typu soft czyli z miękką miseczką

4.Spacer

Biustonosz typu spacer z oddychającymi miseczkami, to wyjątkowy biustonosz, który dedykowany jest zarówno małym jak i dużym piersiom. Dla dużych jest wyjątkowo komfortowy, to biustonosz niczym druga skóra – wygodny i nieodczuwalny na ciele. Warto zdecydować się na biustonosz z miseczką spacer, ponieważ jest to biustonosz, który pozwala swobodnie oddychać skórze i jednocześnie odprowadza wilgoć, zapewnia maksymalny komfort w użytkowaniu. Posiadaczki piersi w dużym rozmiarze poczują w tego typu biustonoszu idealne dopasowanie i wygodę. Miseczki biustonosza są wykonane z miękkiej pianki, lekko usztywniane, mimo to są plastyczne za sprawą mikro włókien umieszczonych pomiędzy warstwami materiału, są bardzo delikatne w dotyku, inteligentnie dopasowują się do kształtu piersi, zapamiętując ich kształt. Biustonosz podtrzymuje biust w dużych rozmiarach nadając mu bardzo naturalny wygląd.

Przykład: Biustonosz typu spacer z oddychającymi miseczkamil

5.Bardotka

Biustonosz typu bardotka na duży biust modeluje piersi, powiększa i zaokrągla piersi. Miski tego biustonosza są usztywnione i uformowane termicznie, pozwalają maksymalnie odsłonić górną część piersi i podtrzymywać je. W przypadku bardotki na duży biust ważna jest kondycja piersi. Ten fason dedykowany jest jędrnym i sprężystym piersiom. Biustonosz bardotka w dużych rozmiarach odkrywa i eksponuje dużą część biustu, unosi go, podtrzymuje i powiększa, ale nie zmieni piersi jeśli są miękkie i mało jędrne, bo w przypadku takich opadających piersi można uzyskać w biustonoszu typu bardotka efekt przelewania się piersi nad górną linią stanika. Wysoki mostek, czyli część łącząca miski z przodu; boczne fiszbiny, sprytnie ukryte w delikatnych zaszewkach tuż pod pachami i silikonowa taśma, którą wewnątrz na długości całego obwodu podszyty jest biustonosz; a także szeroko mocowane ramiączka i możliwość ich odpinania i przepinania w różnych miejscach miski (podszyta jest taśmą z zaczepami!), to atrybuty biustonosza-bardotki na duży biust. Pozwalają one na maksymalne eksponowanie piersi w dużych rozmiarach. Biustonosz z tego typu konstrukcją idealnie dopasowuje się do sylwetki, jest stabilny, także bez użycia ramiączek, bo jest podtrzymywany silikonowymi taśmami na całym obwodzie. Swobodnie można się z nim poruszać. 

Przykład: Biustonosz typu bardotka na duży biust