Jessica 703 – delikatna, połyskująca, szlachetna koronka, w wyraziste wzory – bielizna – kwintesencja kobiecości. Delikatnie i zarazem wytwornie. Kolekcja wykonana z koronki typu leavers - najcenniejszej koronki na świecie. Jej proces produkcji jest skomplikowany, ponieważ  krosna wykorzystują bardzo wiele nici, które łącząc się ze sobą tworzą misterne warstwy i wzory. Ta koronka wygląda jak ręczna robótka. Jest bogata w detale, ma zróżnicowane tło z widocznie wytłoczonym wzorem oraz niespotykanie długim ściegiem. Jest miękka i elastyczna.

Ten zniewalający, francuski szyk koronki w trzech fasonach biustonoszy z kolekcji Jessica 703 odpowiada kobiecej potrzebie perfekcji oraz pragnieniu elegancji. Od małych do dużych rozmiarów doskonały fitting. Różnorodność formy biustonoszy, od całych usztywnianych misek, poprzez te miękkie, aż do zmysłowego longlines z miseczką push up. Ramiączka ozdobione taśmą z metalowym ornamentem.

Nie mniej ważna w tej kolekcji jest wygoda. Figi tej linii mają koronkowe tyły, a takie wykończenie gwarantuje to, że są odczuwalne i niezauważalne pod najbardziej obcisłym ubraniem. Luksusowy burgund i ciepły odcień beżu nadają kolekcji świeżości i kobiecego looku. Nieco drapieżna, akcentuje kobietę i jej zmysłowość.

Kolekcja: Jessica Corin e-sklep.

(7)