Nasycone, wyraziste barwy kwiatowego wzoru i szlachetny granat, niby klasyka zestawień, a w rzeczywistości to prawdziwy wakacyjny żywioł. Linia kostiumów idealna dla kobiety, która w każdych okolicznościach poszukuje połączenia nieodpartej chęci zwrócenia na siebie uwagi i modnego wyglądu z wygodą.

W tej linii kostiumów pojawiają się „big cups”, czyli rozmiary na piersi w bardzo dużych rozmiarach (miski EFGHIJK, obwody 70-75). Doskonale opracowane konstrukcje podtrzymują idealnie piersi, chociaż na pierwszy rzut oka nie różnią się od biustonoszy w mniejszych rozmiarach. Odważne zestawienie dwóch bardzo kontrastowych dzianin sprawia, że kostiumy tętnią wakacyjnym życiem. Optycznie pomniejszają sylwetkę, to gra iluzji.

W kolekcji biustonosz z linii „sexy plus” czyli na większe piersi, dla wielbicielek tych z usztywnioną miseczką. Do nich dowolnie można dopasować figi.

Model kostiumu jednoczęściowego, z profilowanymi jak biustonosz miskami jest zapinany na plecach i ma regulowane ramiączka. Jednokolorowe boki i suto marszczony wzorzysty przód sprawiają, że sylwetka w tym kostiumie jest wysmuklona. Przy łączeniu misek z ramiączkami ozdobne sznureczki z koralikami, podobne pojawiają się w figach.

Kolekcja: Malaga Corin e-sklep.

(1)