Biustonosze push-up to najprościej mówiąc biustonosze powiększające biust.

Bez względu na rozmiar biustonosza tego typu staniki, mają jedną podstawową funkcję - optycznie powiększyć biust. Kiedyś panie wypychały "skarpetkami" zwykłe biustonosze aby bardziej wyeksponować swój biust , dzisiejsze modele push up to często bardzo zaawansowane materiały i technologie, które efektami można porównać niemal do ingerencji chirurga! Idealny biustonosz push up potrafi powiekszyć biust w taki sposób, że jest to zupełnie niewidoczne i niewyczuwalne! Termicznie formowane miseczki zapewniają paniom z mniejszym biustem efekt WOW w każdej kreacji z głębokim dekoltem. Wybór bielizny push up jest ogromny! I choć w naszym sklepie internetowym znajdziecie staniki push up w niemal wszystkich kolorach tęczy, to najpopularniejszy z nich jest cielisty biustonosz push up Virginia 16871. Bielizna damska to nie jest wstydliwy element garderoby chowany pod ubraniem, ale sposób wyrazu, modowy akcent, który naszej stylizacji może dodawać charakteru. Klientki, które chcą spektakularnie powiększyć swój biust pytają najczęściej o modele super push up Dolly, które od niedawna produkujemy także w wersji kąpielowej.

 

Dopasowanie biustonosza push up.

Słyszeliśmy o przedziwnych teoriach doboru biustonosza typu push up, które niewiele maja wspólnego z rzetelnym brafittingiem, np. żeby wybierać rozmiar mniejszy niż normalnie nosimy wówczas "wypchniemy" bardziej biust do przodu. Albo wprost przeciwnie, żeby wybierać rozmiar większy - bo część powiększająca "zabiera" miejsce naszym piersiom. Drogie panie, biustonosze damskie push up dobieramy dokładnie tak samo jak klasyczne biustonosze, kierując się podobnymi zasadami. Warto znać swoje wymiary i korzystać ze wskazówek producenta, ale najważniejsze to przymierzyć i poczuć biustonosz na swoim ciele. Wybierz model biustonosza, który pozwoli Ci czuć się swobodnie i podkreśli Twoje atuty.

 

Czy będzie to bielizna na codzień, czy tylko na specjalne okazje - zależy tylko od Ciebie.

W asortymencie biustonoszy push up jest w czym wybierać. Taką konstrukcję można spotkać zarówno w braletkach, bardotkach, nisko i wysoko zabudowanych full cupach. Staniki damskie push up są dzisiaj równie popularne jak każde inne, co może świadczyć właśnie o tym, że kobiety chcą nosić je każdego dnia, nie tylko na wielkie wyjścia. W naszej ofercie znajdziesz modele biustonoszy optycznie powiększających piersi, które będą niezwykle eleganckie, koronkowe, bogato zdobione np. Aurora, jak i zupełnie gładkie, delikatne i minimalistyczne np. wspomniana już wcześniej Virginia 16871. Łączy je dbałość o każdy detal oraz jakość materiałów i wykonania, tak aby twój ulubiony biustonosz był właśnie produktem z naszej firmy - firmy Corin.

Produkty 12

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Copyright © 2021 Corin Lingerie, Inc. All rights reserved. Design by Red InGo