Kolor ma tyle znaczeń, ile ma odcieni. Bielizna w jakimś kolorze nabiera charakteru w zależności od sytuacji. Niekiedy pozornie klasyczna, staje się zmysłowa; a ta niby prosta i gładka – elegancka.  Doskonale, to widać w kolekcji Sienna 885 marki Corin.

W tej nieodczuwalnej na ciele bieliźnie kolory mają modny srebrzysty połysk. Warto na siebie włożyć wygodną i kobiecą bieliznę z tej linii, bo w niej piersi będą prezentować się perfekcyjnie i będą stabilnie podtrzymane, a figi zapewnią płaski brzuszek.

Biustonosz z pół usztywnianymi miskami , model 12885, zupełnie gładki, jedyną jego ozdobą jest subtelny haft, który pojawia się w górnej części misek. Konstrukcja doskonale podtrzymuje także te cięższe biusty, produkowany jest do rozmiaru miseczki J i obwodu 95. Odpowiednio do rozmiaru zastosowanie znalazły ramiączka wzmocnione ozdobną taśmą.

Biustonosz z miękką miską – Sienna 10885. Pozornie identyczny jak ten na wpół usztywniony, ale tak naprawdę jest bardziej delikatny, cieńszy. Koniecznie go wybierz, jeśli wolisz czuć się swobodniej, ale jednocześnie lubisz mocno zarysowany i podkreślony dekolt. W takim fasonie dół wykonany jest ze specjalnej, stabilnej dzianiny albo tiulu. Mało elastyczny sprawia, że biustonosz zachowuje pożądany kształt nawet przy dużych rozmiarach piersi. Formuje biust od strony pachy, kieruje go do przodu.

Zobacz koniecznie, jak wygląda twoja talia po założeniu takiego typu biustonosza! Jest wyraźnie zaznaczona! Każdy z tych biustonoszy doskonale sprawdzi się w różnych sytuacjach, zarówno pod ciepłym sweterkiem, jak i elegancką świąteczną bluzką, czy wieczorową suknią! Wszystko dzięki modnym kolorom i gładkim formom.

Ciekawe rozwiązanie pojawia się w figach model 06885 – wzmocniony przód i wysoki stan gwarantuje korygowanie sylwetki - spłaszcza brzuch i wysmukla sylwetkę. Inne figi z linii Sienna 885 mają płaskie szwy i klasyczne kroje. Ozdobne dodatki są zminimalizowane, są jedynie delikatnym dopełnieniem tej magicznej linii J!

Kolekcja: Sienna Corin e-sklep.

(7)