Do Karmienia

 1. Kolor
  Rozmiar
  • Bestseller
  Cena aktualna: Już od 282,90 zł
  gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
  6 opinie
  Virginia
  20871

Okres karmienia piersią to szczególny czas w życiu każdej kobiety. Skupiamy się wówczas bardziej na relacji z dzieckiem, uczeniu się siebie, swojego ciała, słuchaniu potrzeb dziecka, ale nie zapominajmy też o swoich własnych. Nie wszystkie panie decydują się oczywiście aby karmić piersią swoje dziecko, jednakże te, które podejmują się tego wyzwania - będą potrzebowały specjalnej bielizny - biustonosza laktacyjnego. Warto przygotować go już przed porodem i zabrać ze sobą do szpitala aby od pierwszych chwil karmienie maluszka było przyjemniejsze.

 

Czym różni się biustonosz do karmienia od innych biustonoszy, np. biustonoszy ciążowych?

Niektóre panie do samego porodu noszą swoją ulubioną bieliznę i nie czują potrzeby posiadania innej w czasie ciąży niż dotychczas używana. Staniki ciążowe są najczęściej miękkie i delikatne, przeznaczone po prostu dla bardziej wrażliwych piersi. W ofercie naszego sklepu znajdziesz model bezdrutowy Virginia 21871, który idealnie wpisuje się w takie potrzeby. Podstawową funkcją bielizny używanej w okresie karmienia piersią jest ułatwienie młodej mamie samej czynności karmienia piersią. Odpinane miseczki pozwalają sprawnie uporać się z garderobą, najczęściej przy użyciu jednej ręki. Karmienie piersią maluszka to czynność intymna, chcemy zapewnić paniom korzystającym z naszej bielizny nie tylko łatwe karmienie ale także maksymalną dyskrecję. Odpinane miseczki biustonosza odsłaniają tylko tyle ile wymaga karmienie dziecka piersią. Dobór biustonosza może być trudny z powodu zmieniającego się rozmiaru kobiecych piersi w tym okresie i należy o tym pamiętać wybierając właściwy rozmiar biustonosza.

 

Funkcjonalność czy wygoda - czym się kierować przy doborze odpowiedniego biustonosza dla przyszłej mamy?

Wygoda jest oczywiście nie mniej ważna niż ułatwienie karmienia i odpowiedni rozmiar biustonosza. Komfortowe biustonosze to przede wszystkim wygodne biustonosze w odpowiednio dobranym rozmiarze. Wysokiej jakości materiały użyte do ich konstrukcji powinny dbać także o zdrowie piersi młodej mamy. Biustonosz Virginia 20871 uszyliśmy z trójwymiarowego materiału typu spacer, który przepuszcza powietrze, pozwala skórze oddychać, a jednocześnie odprowadza wilgoć i wodę. Cały biustonosz jest lekki, elastyczny, dopasowujący się do kobiecego biustu, pozwalający mamie w komfortowy spsób odkrywać zalety karmienia piersią.

Kobiece piersi już w trakcie ciąży stają się niezwykle wrażliwe, a okres karmienia piersią, czy nawet odciągania pokarmu potrafi naprawdę dać się mocno we znaki delikatnej skórze kobiecego biustu. Odpowiedni biustonosz ciążowy i biustonosz dla mam karmiących to bielizna ciążowa do zadań specjalnych. Dzięki drutom, fiszbinom i specjalnej bawełnianej konstrukcji zapewnia niezbędne wsparcie i podtrzymanie kobiecych piersi. Całkowicie gładkie miseczki stają się niewidoczne i nieodznaczające się pod ubraniami. Klasyczny design sprawia, że to nie tylko wygodny biustonosz ciążowy ale także elegancki i kobiecy element garderoby każdej młodej mamy. Jak każdy dobrze dopasowany biustonosz pozwala kobietom poczuć się pewnie i atrakcyjne w każdym okresie życia.

Mamy nadzieję, że słuchając od wielu lat potrzeb mam karmiących piersią stworzyliśmy produkt, z którego będą bardzo zadowolone - połączenie idealnego biustonosza spacer Virginia z funkcją ułatwiającą karmienie.