Full Cup

 1. Kolor
  Rozmiar
  • Bestseller
  Cena aktualna: Już od 245,90 zł
  gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
  6 opinie
  Virginia
  22871
 2. Kolor
  Rozmiar
  Cena aktualna: Już od 224,90 zł
  Yolanda
  22889
 3. Kolor
  Rozmiar
  • Bestseller
  Cena aktualna: Już od 237,90 zł
  gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
  1 review
  Penelope
  22715
 4. Kolor
  Rozmiar
  Cena aktualna: Już od 249,90 zł
  gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
  2 opinie
  Aurora
  22896
 5. Kolor
  Rozmiar
  Cena aktualna: Już od 249,90 zł
  gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
  4 opinie
  Natalie
  22711
 6. Kolor
  Rozmiar
  Cena aktualna: Już od 262,90 zł
  gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
  1 review
  Jessica
  22703
 7. Kolor
  Rozmiar
  Cena aktualna: Już od 255,90 zł
  Bella
  22724
 8. Kolor
  Rozmiar
  Cena aktualna: Już od 151,90 zł
  gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka gwiazdka
  3 opinie
  Xenia
  12800
 9. Kolor
  Rozmiar
  • Bestseller
  Cena aktualna: Już od 75,90 zł
  Alma
  16825

Biustonosz Full Cup.

Biustonosz Full cup to inaczej biustonosz usztywniany, którego miseczki obejmują w całości piersi. Pełne miseczki tego typu biustonosza wyścieła miękka pianka, która wcale nie powiększa biustu ale w delikatny sposób otula piersi, które są mocno zebrane i uniesione ku górze.

 

Dla kogo są full cupy?

 

Konstrukcja tego typu bielizny jest sprytnie przemyślana dla ciężkich i dużych piersi, więc duże miseczki są dodatkowo wzmocnione pionowymi szwami, aby udźwignąć całość bez nadmiernego rozciągania materiału. Miękki biustonosz z delikatnego materiału nie dałby sobie z tym rady. Straciłby swój fason i właściwie funkcję podtrzymania biustu. Unikajcie biustonoszy full cup wykonanych z niewłaściwych materiałów. Jeśli widzicie, że miseczki łatwo się rozciągają, są bardzo elastyczne i pomieszczą w sobie różne objętości to znak, że albo szybko się zniszczą, albo niczego nie podtrzymają. Idealne biustonosze usztywniane znakomicie odciążają kręgosłup zapewniając poczucie komfortu użytkowniczkom z dużymi piersiami.

 

Kiedy biust "jest zmęczony"?

 

Najprościej mówiąc gdy skóra traci swoją jędrność, gdy grawitacja ciągnie nasz biust do pępka, gdy po kilku ciążach i karmieniach nasze piersi poddawane rozciąganiu w kilku płaszczyznach nie znajdują się tam, gdzie dawniej...

I tu z pomocą przychodzi nam znowu stanik typu full cup z wysoko zabudowanymi miseczkami, dzięki którym nic nam nie będzie "wypływać" na boki. Całość biustu powinna zostać podniesiona na odpowiednią wysokość, co znacznie poprawi także proporcje kobiecej sylwetki.

 

Biustonosz typu full cup wybrać mogą także panie lubiące aktywność fizyczną. Dobrze dobrany obwód biustonosza przytrzyma go na właściwym miejscu, głębokie miseczki zakrywają biust i należycie go podtrzymują, a dzięki temu, że posiada szerokie ramiączka stabilizuje się całość dając poczucie komfortu i kontroli nad ciałem. To nie jest typowy sportowy stanik, ale w dużej mierze full cup doskonale spełnia się w takiej roli.

 

Niech Was jednak nie zmyli taki mocno funkcjonalny opis. Biustonosze usztywniane dostępne w naszym asortymencie są także bardzo eleganckie, dekoracyjne i sexy - a to wszystko za sprawą różnorodności i wysokiej jakości materiałów użytych do ich uszycia. Zabudowany biustonosz typu full cup wypełnia swoje zadania doskonale będąc jednocześnie koronkowym dziełem sztuki tak jak w przypadku kolekcji Aurora, która uwodzi ilością detali i delikatnością. Modele full cup bywają także szyte z najszlachetniejszej koronki francuskiej, czego przykładem jest kolekcja Jessica, ważne aby ich konstrukcja była dobrze przemyślana i opierała się na użyciu miękkiej pianki, zapewniającej odpowiednią wytrzymałość. Wzmocnione pionowymi fiszbinami szerokie boki mogą pozostać niezwykle dekoracyjne i dodać lekkości całemu biustonoszowi.

Wybór biustonoszy full cup jest ogromny - jesteśmy przekonani, że Ty także znajdziesz swój full cup w naszej ofercie.