Kolekcja Virginia – w kolekcji tej zastosowane zostały innowacyjne technologie, dla zdrowia i wygody. Nasz HIT model Virginia o symbolu 17871, 27871 czy 20871 (model dla mamy karmiącej) to nowa generacja biustonoszy – ultra lekkich, ultra cienkich, oddychających z trójwymiarowego materiału SPACER.

  • Ten innowacyjny biustonosz posiada termicznie formowaną miseczkę, którą stanowią trzy warstwy powierzchni tekstylnych.
  • Pomiędzy warstwami tkaniny znajduje się trójwymiarowa miękka pianka.
  • Miska wykonana w nowoczesnej technologii nie tylko przepuszcza powietrze i pozwala oddychać skórze, ale także odprowadza wodę i wilgoć. 

Biustonosz staje się nieodczuwalny i idealnie dopasowuje się do kształtu piersi, jest lekki, ma doskonałe właściwości podtrzymujące i jest przyjemny w dotyku.Dzięki gładkiej powierzchni miseczek bielizna nie odznacza się pod ubraniem.

Z czasem do kolekcji Virginia dołączyły push-up 16871, bardotka 25871 i ostatnio, rewelacyjnie zbierający biust full cup Virginia model 22871.

Biustonosz Virginia został doceniony przez miliony kobiet na całym świecie, otrzymał też wiele prestiżowych nagród! Między innymi w 2015 ROKU PODCZAS IX Plebiscytu NAGRODA „SUPERPRODUKT 2015 Świata Kobiety”, w 2017 roku Nagrodę w kategorii „Innowacyjny Produkt Łódzkiego- Nagroda Publiczności ” a w 2018 roku Stowarzyszenie Brafittingu ogłosiło ten biustonosz BRYLANTEM WŚRÓD BIUSTONOSZY!

Kolekcja: Virginia Corin e-sklep.

(7)