Biustonosz dla karmiących - Virginia 20871!

Nowa generacja biustonoszy dla kobiet karmiących - Virginia 20871– to ultra lekkie biustonosze z trójwymiarowego materiału SPACER. Chronią biust przed utratą jędrności i rozstępami. 

Innowacyjny biustonosz posiada termicznie formowaną miseczkę, którą stanowią trzy warstwy powierzchni tekstylnych. Pomiędzy warstwami tkaniny znajduje się trójwymiarowa miękka pianka. Miska wykonana w nowoczesnej technologii nie tylko przepuszcza powietrze i pozwala oddychać skórze, ale także odprowadza wodę i wilgoć. Biustonosz staje się nieodczuwalny i idealnie dopasowuje się do kształtu piersi, jest lekki, ma doskonałe właściwości podtrzymujące i jest przyjemny w dotyku dla matki i dziecka.

Dzięki  gładkiej powierzchni miseczek bielizna nie odznacza się pod ubraniem. Miseczka mocowana jest do ramiączka za pomocą klipsa,  który posiada certyfikat wyrobów ekologicznych OEKOTEX, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i brak zagrożenia zdrowiu użytkownika. Mechanizm zapinki pozwala na prosty sposób zapinania i odpinania biustonosza (jedną ręką). Wewnętrzne bawełniane wzmocnienie miski zapewnia piersiom dodatkową delikatność i  jednocześnie dzięki stabilnemu zamocowaniu do ramiączka - podtrzymuje biustonosz podczas karmienia.  

Produkowany jest w kolorze beżowym i czarnym.

w rozmiarach: 65EFGHI, 70DEFGHIJ, 75CDEFGHI, 80CDEFGH, 85CDEFG.