Super Push - Up Dolly - chirurgia bez skalpela!

Dzięki wkładkom, które możemy dowolnie zmieniać niektóre panie wyrównują także dysproporcje w przypadku piersi o różnych wielkościach.

Jednak główną funkcją push-upów jest POWIĘKSZANIE!

Zachęcamy do wizyt w profesjonalnym salonie brafitterskim, do prawidłowego dobrania bielizny, do przymierzenia kilku rodzajów konstrukcji i wybrania tych, które najlepiej do nas pasują. Panie z mniejszym biustem znajdą w naszej ofercie bardzo duży wybór push-upów, w różnych kolorach i materiałach. Kolekcja Dolly to gładkie miseczki typu “kopa”, które w dolnej części są tak uformowane, że piersi zostają równomiernie podniesione od pach do mostka, tym samym stają się większe i wyglądają bardzo naturalnie.

Kobiece piersi to jeden z najważniejszych, jeśli nie najważniejszy, zewnętrzny atrybut kobiecości. To, czy lubimy małe czy duże piersi, to oczywiście rzecz gustu i z nią nie zamierzamy dyskutować, jednak ważne jest - jak się czujemy ze swoim ciałem.

Dobrze dobrana bielizna zapewnia nam nie tylko  komfort fizyczny ale także dobre samopoczucie psychiczne. Dzięki niej możemy się poczuć lepiej, pewniej, bezpieczniej.

Metamorfoza Pani Ani, pozwala nam pokusić się nawet o stwierdzenie, że zastępuje czasem terapeutę i chirurga plastycznego w jednym!

Metamorfoza Pani Ani

Pani Ania to 43-letnia kobieta, która na co dzień pracuje z dziećmi w jednym z warszawskich przedszkoli. Do pracy ubierała się przede wszystkim wygodnie, w miękkie dżinsy, dzianiny i taką też do tej pory wybierała bieliznę - miękką, bawełnianą, która jej zdaniem zapewniała jej optymalne poczucie komfortu. Nie korzystała wcześniej z usług brafitterki, kupując najczęściej uniwersalną bieliznę w sieciówkach i dyskontach. Przyszła do nas w takim właśnie biustonoszu w rozmiarze 80B, który piersi jedynie zasłaniał, a nie podtrzymywał czy formował.

Przymiarki zaczęliśmy od klasycznego push-upa Virginia 16871 z mniejszym obwodem pod biustem ponieważ ten poprzedni był zdecydowanie za duży. Zaproponowaliśmy rozmiar 75B, albo 70C, gdy poczuje się już lepiej w bardziej dopasowanej konstrukcji. Nie mogła uwierzyć, że jest taka różnica w wyglądzie jej biustu! Piersi znalazły się w zupełnie innym miejscu powodując tym samym wyprostowanie się całej sylwetki.

Pani Ania promieniała z zadowolenia, a my z satysfakcji, że udało się uszczęśliwić kolejną klientkę. Postanowiła od razu wyrzucić swój stary biustonosz i wyjść w tym, który przymierzała. - Nigdy nie sądziłam, że bielizna ma aż takie znaczenie - mówiła - niby to nie był problem, że mam małe piersi ale teraz czuję się dużo bardziej kobieca i podoba mi się to jak wyglądam. Myślałam nawet o operacji powiększenia biustu, ale obawiałam się trochę chirurgicznej ingerencji.

Gdy przymierzyła Super Push-up Dolly w rozmiarze 75B, właściwie zabrakło nam wszystkim słów żeby opisać efekt jaki uzyskaliśmy! Dopiero po chwili dotarło do niej, że odbicie w lustrze to rzeczywiście ona, że to nie photoshop ani żadne magiczne lustro! Nigdy wcześniej nie widziała siebie z takim DUŻYM biustem! - Po co mi operacja skoro robicie takie cuda za pomocą biustonosza! - krzyknęła obracając się dookoła żeby dokładnie obejrzeć się z każdej strony. 

Efekt widać na zdjęciach. Dla nas był to jeden z tych dni, które zostaną w pamięci na długo. W ciągu kilku chwil zmieniliśmy nie tylko bieliznę, ale przede wszystkim samopoczucie Pani Ani, która od tamtej pory regularnie zaopatruje się w nasze biustonosze i przesyła piękne pocztówki z wakacji w naszych kostiumach kąpielowych i swojej ukochanej Dolly.