Biustonosz Spacer bez drutów

Virginia 21871

Już od 209,90 zł
Zaznacz rozmiar > Zaznacz kolor

Biustonosz idealny dla kobiet o dużej wrażliwości na ucisk. Wybierany jest przez kobiety ze względu na zdrowie, wyjątkową potrzebę komfortu czy fizyczną aktywność.

Po pierwsze  - posiada specjalną konstrukcję i wykonany jest ze specjalistycznych tkanin i dzianin, które mimo braku usztywnienia idealnie podkreślają i utrzymują piersi we właściwej pozycji. Dzięki temu sylwetka nabiera idealnych proporcji. Miękkość i idealne dopasowanie biustonoszy bez fiszbin do ciała pozwala na takie użytkowanie, w których tradycyjne gorseciarskie modele bielizny mogą krępować ruchy i przeszkadzać. Dobrze dopasowany biustonosz bez fiszbin sprawdzi się zarówno jako bielizna sportowa, jak i na co dzień.

Po drugie - miękkie miseczki typu spacer w biustonoszu bez drutów Virginia 21871 marki Corin, oddychające i idealnie dopasowujące się do kształtu piersi nie podrażniają skóry. To one są esencją komfortu.

Po trzecie - tradycyjne fiszbiny zastąpione zostały niewyczuwalną lamówką, bardzo cienką i delikatną. Pełni ona też funkcję estetyczną – maskuje i wygładza szew. Szerokie taśmy obszywek okalające obwód rozkładają równomiernie siłę nacisku, nie powodując miejscowych otarć, czy naporu. Dolna część biustonosza uszyta z miękkiego tiulu gorseciarskiego jest elastyczna i w pełni komfortowa, pozwala utrzymać kształt i wymiar. Jednocześnie przeźroczystość jest ultra kobieca i jest ozdobą tego wyjątkowego biustonosza o klasycznej urodzie. 

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Biustonosz Spacer bez drutów Virginia 21871
Twoja ocena

Inne produkty z kolekcji Virginia

Copyright © 2021 Corin Lingerie, Inc. All rights reserved. Design by Red InGo