Daisy

Biustonosze

Biustonosz Braletka

Daisy 23722

Cena aktualna: Już od 209,02 zł Cena regularna: Normalna cena 245,90 zł
Express delivery Only if you order until
W magazynie Wysyłka w następnym dniu roboczym
W magazynie Shipping on
Dostawa
W magazynie
Kolor
Rozmiar
65C
70B
70C
75A
75B
80A

Product Details

Opis

Koronkowa braletka z fiszbinami stabilizującymi obwód i drutami okalającymi biust, model Daisy 23722. Stanik został wyprodukowany przez nas z użyciem najdroższej, obecnie dostępnej na rynku koronki Leavers, do produkcji której używa się znacznie większej ilości nici niż w pozostałych koronkach. Widoczny wzór, delikatność, bogactwo detali i zróżnicowane tło to jej niepodważalne zalety. Stanik przeznaczony dla małych i średnich biustów.

Pochodzenie słowa braletka, wywodzi się z francuskiego bralette i oznacza zbudowany z trójkątów, koronkowy top. I taki właśnie kształt mają miseczki tego biustonosza. Koronka delikatnie otula piersi, malując na nich wzór jak tatuaż.

Miseczki, boczki i tył zostały uszyte całe z koronki, co zapewnia subtelność, wdzięk i seksapil w jednym. Wszystkie regulatory w kolorze czarnym. Na połączeniu ramiączek z miską, oraz pośrodku pomiędzy miseczkami doszyta urocza kokardka z napisem AMOUR. Ramiączka - nieodpinane, z regulacją długości, w kolorze czarnym, z przodu ozdobione fioletową tasiemką, ramiączka zapewniają stabilność, bez względu na rozmiar biustonosza. Szerokość ramiączek jest dopasowana do wielkości miseczek. Zapinany na haftkę z trzystopniową regulacją obwodu.

Do kompletu z biustonoszem polecamy trzy rodzaje majteczek: figi damskie o klasycznym kroju, bogato ozdobione koronką model 02722, majtki z wysokim stanem, też z wstawkami z koronki Leavers 03722 lub stringi z przepięknym koronkowym tyłem 41722.

ATUTY:

  • Delikatny, lekki, subtelny
  • Biustonosz miękki z fiszbinami
  • Cały z koronki Leavers

Skład

73% POLIAMID, 17% POLIURETAN, 6% BAWEŁNA, 4% POLIESTER

Konserwacja Bielizny:

Nie prasować Prać ręcznie w delikatnym detergencie;
Nie prasować Nie prasować;
Nie wybielać Nie wybielać;
Nie suszyć w suszarce bębnowej Nie suszyć w suszarce bębnowej, nie wirować;
Nie prać chemicznie Nie prać chemicznie;
Nie używać płynów zmiękczających Nie używać płynów zmiękczających.
Nie wykręcać Nie wykręcać.

Zaufane opinie

Powiązane produkty