Valentina

Biustonosze

Biustonosz Soft

Valentina 10738

Cena aktualna: Już od 332,90 zł
Express delivery Only if you order until
W magazynie Wysyłka w następnym dniu roboczym
W magazynie Shipping on
Dostawa
W magazynie
Kolor
Rozmiar
65E
65F
65G
70D
70E
70F
70H
75G
80C
80D
80G
85C
85D
85F
90C
95C
95E

Product Details

Opis

Biustonosz typu soft z kolekcji Valentina model 10738 to idealny wybór dla osób ceniących połączenie komfortu, lekkości i kobiecego stylu. Biustonosz przeznaczony dla średnich i większych biustów.

Fason - Biustonosz posiada druty okalające biust i fiszbiny boczne. Miseczki są w pełni miękkie, bez usztywnienia, dzięki czemu naturalnie dopasowują się do kształtu biustu. Konstrukcja została wzmocniona pionowym i bocznym cięciem, co poprawia podtrzymanie i delikatnie zbiera biust do środka.

Materiały - delikatna koronka o efektownym wzorze - subtelne kwiatuszki, oplecione serduszkami.

Ramiączka - nieodpinane, z regulacją długości, szerokie ramiączka zapewniają stabilność, bez względu na rozmiar biustonosza. Szerokość ramiączek jest dopasowana do wielkości miseczek.

Zapinany na haftkę z trzystopniową regulacją obwodu.

Do kompletu z biustonoszem polecamy trzy rodzaje fig w zależności od preferencji klientki: model 02738 figi o klasycznym kroju, 03738 figi z podwyższonym stanem lub 41738 stringi.

ATUTY:

  • Miękkie miseczki
  • Świetny do zebrania i podtrzymania biustu
  • Elegancki wygląd

Skład

85% POLIAMID, 10% POLIURETAN, 5% ELASTAN

Konserwacja Bielizny:

Nie prasować Prać ręcznie w delikatnym detergencie;
Nie prasować Nie prasować;
Nie wybielać Nie wybielać;
Nie suszyć w suszarce bębnowej Nie suszyć w suszarce bębnowej, nie wirować;
Nie prać chemicznie Nie prać chemicznie;
Nie używać płynów zmiękczających Nie używać płynów zmiękczających.
Nie wykręcać Nie wykręcać.

Zaufane opinie

Powiązane produkty