Bardotka Karolina - biustonosz do zadań specjalnych!

Do takich stylizacji potrzebujemy specjalnej bielizny np. bardotki, która zapewni nam piękny dekolt, pewne podtrzymanie biustu i wygodę przez cały wieczór. Dużo łatwiej jest znaleźć taki biustonosz paniom z mniejszymi piersiami.

Przy większych rozmiarach miseczki to już nie lada wyzwanie. Dużo pracy kosztowała nas konstrukcja modelu Karolina, ale zadowolenie naszych Klientek, wynagradza nam nasze trudy z nawiązką. Biustonosz można kupić w rozmiarach 65 H-J, 70 G-J, 75 F-J, 80 E-I, 85 D-H, 90 C-G, 95 B-F i w dwóch kolorach: beżowym i czarnym.

Bardotkę Karolina 25706 można nosić bez ramiączek, ma głęboko wycięty i usztywniony dekolt po to, aby mógł utrzymać biust i nadać mu kuszących krągłości. Specjalnie skonstruowane miski w tym modelu - uformowane i usztywnione – dają jednocześnie możliwość maksymalnego odsłonięcia górnej części piersi i ich podtrzymania. Kształt daje efekt push up.

To, co odpowiada w tym biustonoszu, za świetne trzymanie, to wysoki mostek, czyli część łącząca miski z przodu, boczne fiszbiny, sprytnie ukryte w delikatnych zaszewkach tuż pod pachami i silikonowa taśma, którą wewnątrz na długości całego obwodu podszyty jest biustonosz.

Nie bez znaczenia są także szeroko mocowane ramiączka i możliwość ich odpinania i przepinania w różnych miejscach miski. Pozwalają one na maksymalne eksponowanie biustu.

Biustonosz z tego typu konstrukcją idealnie dopasowuje się do sylwetki, jest stabilny, także bez użycia ramiączek, bo jest podtrzymywany silikonowymi wykończeniami na całym obwodzie. Swobodnie można się w nim poruszać. Nie tylko kształt, ale również zupełnie gładka miska sprawia, że idealnie nadaje się do topów i wieczorowych kreacji z odkrytymi ramionami. To uniwersalny fason, który podkreśla piersi i jednocześnie należycie je podtrzymuje i podkreśla. Nie należy nigdy zapominać, że w tym fasonie - obwód i rozmiar miseczki – muszą być idealnie dopasowane do sylwetki.