Cielaczek - to też biustonosz? Tak!! To po prostu cielisty biustonosz.

Ten kolor to must have w szafie! Dlaczego?

 • ten nudziakowy kolor jest idealny pod wszelkie jasne, wiosenne i letnie stylizacje. Przewiewne sukienki, bawełniane jasne topy, białe bluzki, każda z tych rzeczy będzie się pięknie prezentowała na beżowym biustonoszu, który po prostu będzie niewidoczny pod ubraniami a będzie spełniał swoja rolę w podtrzymywaniu i ładnemu eksponowaniu biustu i sylwetki.
 • dres code obowiązujący niektóre panie w pracy, narzuca białe bluzki. Większość z nas nie zdaje sobie sprawy, że kolor biały bielizny jest bardziej widoczny pod białą bluzeczką, niż właśnie beżowy biustonosz. Zobacz albo sprawdź sama jak nam nie wierzysz.

Jesteśmy mocarzami jeśli chodzi o stałą ofertę bielizny w tym kolorze i mamy rzesze zadowolonych klientek, które wracają po swoje ulubione modele. Jakie? To już jest zależne od preferencji co do konstrukcji, wielkości biustu, upodobań oraz potrzeb.

 • Potrzebny biustonosz samonośny w kolorze beżowym? MAMY TO! Bardotka Virginia 25871 dla mniejszych biustów lub bardotka Karolina 25706 dla większych rozmiarów. Konstrukcja i silikonowe taśmy wszyte w obwodzie, powodują że te biustonosze świetnie się sprawdzą dla wszelkich sukienek z odkrytymi ramionami, bluzek typu hiszpanka, czy jako biustonosz cielisty do sukni ślubnej. To również świetna propozycja dla kobiet, które lubią na co dzień tą formę biustonosza, nosimy z ramiączkami i cieszymy się wygodą.

Atuty:

 1. Można nosić bez ramiączek
 2. Gładkie miseczki
 • Potrzebny jest stanik beżowy push-up dla mniejszych biustów? JEST! Virginia 16871 to gładki biustonosz, który nie będzie się odznaczał pod obcisłymi topami. Delikatnie formowany, żeby zebrać biust i zrobić ładny dekolt. Małe piersi? Biustonosze obwód 65? To żaden problem. Wypróbuj potrójny push-up Dolly 16872, zrobi „coś” z „niczego”.

Największe zalety:

 1. Okrągły biust
 2. Piękny dekolt
 3. Nie odznacza się pod ubraniem
 4. Zrównoważona siła trzymania

Panie z większym biustem, które szukają biustonoszy na duże rozmiary, mają wybór spośród kilku konstrukcji w zależności od potrzeb i budowy biustu.

 • Nasz HIT! Biustonosz beżowy gładki Virginia 17871 z pianki Spacer polecamy dla pań ceniących wygodę, bez wymagań co do zebrania i eksponowania biustu. Model ten zachowuje naturalny kształt biustu, delikatnie go zbierając i podtrzymując. Asymetria biustu? Ten model to ukryje! Sport, wędrówki górskie itp.? Za sprawą odprowadzania wilgoci z ciała będzie doskonały, a jeśli nie lubisz drutów okalających biust, polecamy ten sam model w wersji bez nich, czyli Virginia 21871.

Plusy:

 1. Oddychająca pianka Spacer
 2. Miseczki odprowadzające wilgoć
 3. Wygoda
 4. Naturalny kształt biustu
 5. Ukrywa asymetrię biustu
 6. Ultralekki
 • Miękki, zmęczony ale duży biust, zostanie pięknie otulony i utrzymany w miejscu za sprawą biustonosza full cup Virginia 22871 lub Aurora 22896. To szyty biustonosz z delikatnej pianki, która jak błędnie myśli wiele pań, wcale nie powiększa biustu tylko pięknie go eksponuje jednocześnie trzymając go w ryzach.

Cechy:

 1. Silne zebranie biustu
 2. Mocne podtrzymanie
 3. Ujarzmienie biustu w jego górnej części i przytrzymanie
 • Ciężki, twardy i duży biust, świetnie się będzie prezentował w kolekcji Sienna, którą produkujemy w dwóch konstrukcjach: biustonosz półusztywniany Sienna 12885 albo miękki model 10885, w zależności od preferencji, polecają się uwadze.

Mocne strony:

 1. Uniesienie ciężkiego biustu do góry
 2. Piękny, kulisty kształt biustu
 3. Ładny dekolt
 4. Zebranie piersi do środka

Walory:

 1. Oddychająca pianka
 2. Miseczki odprowadzające wilgoć
 3. Lekkość
 4. Klik ułatwiający odpinanie miseczki do karmienia

Biustonosz beżowy to nowy biały ;) którego sprzedajemy setki tysięcy. Wierzymy, że większość pań znajdzie coś dla siebie.

Ps. Pamiętajcie prosimy, nie używajcie do prania biustonoszy w kolorze beżowym proszku do białego, bo ma w sobie wybielacze i staniki się zniszczą. Najlepiej też nie używać płynów do zmiękczania, bo oddziałują negatywnie na trwałość gumek, które znajdują się w taśmach wszytych w obwodzie.