Corin dla Mam - najwygodniejsza konstrukcja z możliwych!

Jedną z kobiecych ról jest bycie mamą. To czyni kobietę odpowiedzialną, pełną miłości, szczęśliwą, potrzebną. Nowa rola wymaga odpowiedniej garderoby, idealnej do jej wypełniania. Nr 1 na liście zakupów przyszłej mamy powinien być odpowiedni biustonosz. To on zapewni nie tylko uczucie komfortu i wygody, ale przede wszystkim odpowiednią higienę kobiecie i jej dziecku.Warto bliżej przyjrzeć się biustonoszowi dla karmiących marki Corin - Virginia 20871.
Corin dla Mam - najwygodniejsza konstrukcja z możliwych!

Innowacyjny biustonosz posiada termicznie formowaną miseczkę typu spacer, którą stanowią trzy warstwy powierzchni tekstylnych. Pomiędzy warstwami tkaniny znajduje się trójwymiarowa miękka pianka.

Miska wykonana w nowoczesnej technologii nie tylko przepuszcza powietrze i pozwala swobodnie oddychać skórze, ale także odprowadza wodę i wilgoć. Jest plastyczna i bardzo miękka. Biustonosz jest nieodczuwalny i idealnie dopasowuje się do kształtu piersi, jest lekki, ma doskonałe właściwości podtrzymujące i jest przyjemny w dotyku dla matki i dziecka, nie podrażnia skóry. Dzięki  gładkiej powierzchni miseczek bielizna nie odznacza się pod ubraniem.

BIUSTONOSZ DO KARMIENIA SPACER Virginia 20871

Miseczka mocowana jest do ramiączka za pomocą klipsa,  który posiada certyfikat wyrobów ekologicznych OEKOTEX, gwarantując tym samym bezpieczeństwo i brak zagrożenia zdrowiu użytkownika. Mechanizm zapinki pozwala na prosty sposób zapinania i odpinania biustonosza (jedną ręką).

Wewnętrzne bawełniane wzmocnienie miski zapewnia piersiom dodatkową delikatność i  jednocześnie dzięki stabilnemu zamocowaniu do ramiączka - podtrzymuje biustonosz podczas karmienia, nie powodując miejscowych otarć czy naporu. 

Nowa generacja biustonoszy dla kobiet karmiących - Model Virginia 20871 – to ultra lekkie biustonosze z trójwymiarowego materiału SPACER. Chronią biust przed utratą jędrności i rozstępami.

Dla mam „po godzinach” Corin proponuje biustonosz Model Virginia 17871 z tą samą oddychającą miseczką SPACER i nieco inną konstrukcją – stabilnie mocowanymi ramiączkami, bez bawełnianego wzmocnienia wnętrza miseczek. Biustonosz jest idealny nie tylko dla kobiet  o dużej wrażliwości na ucisk. Virginia 17871 jest esencją komfortu i kobiecości.

BIUSTONOSZ SPACER Virginia 17871

Produkowany w kilku kolorach może podkreślić nie tylko biust, ale także dodać kolorytu w chwilach odpoczynku młodej mamie. Kiedy kobieta jest szczęśliwa, daje to szczęście innym. A to przecież  jest w macierzyństwie najważniejsze!

Produkty z artykułu:Copyright © 2021 Corin Lingerie, Inc. All rights reserved. Design by Red InGo