Biustonosz usztywniany, inaczej full cup – co to znaczy? Dla kogo będzie najlepszy?

Biustonosz usztywniany posiada konstrukcję, która podniesie do góry, zbierze do środka, i utrzyma w miejscu bardzo ciężki, twardy i duży biust. Budowa tego biustonosza, ma za zadanie odciążyć kręgosłup i poprawić komfort życia właścicielki dużego biustu. 
Biustonosz usztywniany, inaczej full cup – co to znaczy? Dla kogo będzie najlepszy?

Stanik ten, to również doskonała propozycja dla posiadaczek biustów zmęczonych, z rozciągniętą skórą, przelewających się, mankiet - czyli górna część miseczki, zamyka biust w górnej części dekoltu, powodując, że nie ucieka on nigdzie na boki, ciało nie „wypływa” z biustonosza, a całość zostaje uniesiona, poprawiając proporcje sylwetki. Ten biustonosz to również doskonała propozycja dla asymetrii biustu – on ją ukryje!

CZY WIESZ, ŻE?!

Kobieta z bardziej obfitymi kształtami, która ma pięknie uniesiony biust, optycznie wyszczupla swoją sylwetkę? To fakt! 

 

 

Virginia Full Cup 22871

 

Nie wszystkie kobiety przepadają za koronkami, które w ich odczuciu je drażnią. Biustonosz usztywniany, zbudowany cały z cieniutkiej pianki, która w ogóle nie powiększa biustu, tylko sprawia, że biustonosz doskonale spełnia przypisaną mu rolę – czyli podtrzymania i zebrania biustu, jest odpowiedzią na potrzeby kobiet, które stawiają na wygodę. 

Każdy biustonosz usztywniany, jest od strony ciała wykończony bawełną, nie podrażnia skóry i jest miły w użytkowaniu. Model Virginia 22871 posiada bardzo szeroką ofertę w rozmiarach. Jest ich aż 51! Dół miseczek jest podzielony na dwie części, w celu uzyskania kulistego kształtu biustu, a w większych miseczkach na trzy części – wszystko po to żeby pięknie leżał na ciele kobiety. Ramiączka swoją szerokością, również zostały dostosowane do wielkości biustonosza. Komfort i zdrowie kobiety są dla Corin NAJWAŻNIEJSZE!

 

Dla kobiet, które lubią biustonosze usztywniane, Corin przygotował również odsłony ozdobione koronką lub ażurowym materiałem - wnętrze nadal z pianki wyścielonej bawełną, a na zewnątrz piękny efekt. W ramach tego proponujemy Aurorę, Penelopę, Jessikę czy Natalie.

 

Kostium kąpielowy Mykonos
Kostium kąpielowy Moorea
Kostium kąpielowy Samoa
Kostium kąpielowy Ikaria

Kostiumy kąpielowe dla dużych biustów, wszystkie zaczynające się indeksem 22, to również ta sama konstrukcja.

Powyżej kilka wybranych propozycji, więcej kostiumów dla dużych rozmiarów znajdziesz  TUTAJ .

 

Produkty z artykułu:Copyright © 2021 Corin Lingerie, Inc. All rights reserved. Design by Red InGo