Dobieramy biustonosz do wrażliwego biustu.

Jak dobrać biustonosz do wrażliwego biustu ? Jaki model sprawdzi się najlepiej? Kobiety bardzo często odczuwają ból piersi. Spowodowany jest on najczęściej zmianami hormonalnymi. Zaczyna się w okresie dojrzewania i towarzyszy do dojrzałego wieku.
Dobieramy biustonosz do wrażliwego biustu.

Na ogół ból piersi jest niegroźny, ale czasami jest sygnałem ostrzegawczym. Ostry ból po menopauzie niekiedy oznacza chorobę nowotworową piersi. Dlatego każda kobieta powinna znać swoje ciało i umieć rozpoznawać charakter bólu, by móc go opisać podczas konsultacji lekarskiej. Kobiety narażone na ból piersi potrzebują odpowiedniego biustonosza. Najlepiej sprawdzi się stanik o specjalnej konstrukcji, który nie będzie ani podrażniał ani uciskał, a jedynie będzie delikatnie podtrzymywał piersi . To biustonosz bez drutów, potocznie nazywany bezdrutowcem.

Taki fason stanika wybierany jest przez kobiety nękane bólem piersi bez względu na swój wiek, ale o tej samej potrzebie, czyli zapewnieniu piersiom maksymalnej wygody.

Dlaczego model Virginia 21871 marki Corin sprawdzi się najlepiej u kobiet z wrażliwym biustem?

  • Po pierwsze - posiada on specjalną konstrukcję i wykonany jest ze specjalistycznych tkanin i dzianin, które mimo braku usztywnienia podkreślają i utrzymują piersi we właściwej pozycji. Dzięki temu sylwetka nabiera dobrych proporcji. Miękkość i idealne dopasowanie biustonoszy bez fiszbin do ciała pozwala na takie użytkowanie, w których tradycyjne gorseciarskie modele bielizny mogą krępować ruchy i przeszkadzać. Dobrze dopasowany biustonosz bez fiszbin sprawdzi się zarówno jako bielizna dla wrażliwych piersi, jak i w aktywnościach fizycznych.
  • Po drugie - miękkie miseczki typu spacer w biustonoszu bez drutów Virginia 21871 marki Corin, oddychające i idealnie dopasowujące się do kształtu piersi nie podrażniają skóry. To one są esencją komfortu.
  • Po trzecie - tradycyjne fiszbiny zastąpione zostały niewyczuwalną lamówką, bardzo cienką i delikatną. Pełni ona też funkcję estetyczną – maskuje i wygładza szew. Szerokie taśmy obszywek okalające obwód rozkładają równomiernie siłę nacisku, nie powodując miejscowych otarć, czy naporu. Dolna część biustonosza uszyta z miękkiego tiulu gorseciarskiego jest elastyczna i w pełni komfortowa, pozwala utrzymać kształt i wymiar. Jednocześnie przeźroczystość jest ultra kobieca i jest ozdobą tego wyjątkowego biustonosza o klasycznej urodzie.

Dlatego ten pozornie zwykły i nie wyróżniający się spośród innych model biustonosza sprawdzi się u wszystkich kobiet - młodych, w średnim i w dojrzałym wieku. Jego perfekcyjna konstrukcja i sposób uszycia daje obolałym piersiom maksymalny komfort. Biustonosz – lekarstwo na szalejące w nas hormony! Wyjątkowo wrażliwe na dotyk piersi, to objaw zbliżającej się miesiączki. Hormony i gromadząca się w tkance gruczołowej woda powodują, że piersi stają się ciężkie i bolą. Wiele kobiet przez cały okres miesiączkowania odczuwa ból. Pojawia się on też u nastolatek w okresie dojrzewania płciowego i związany jest z rozwojem gruczołów piersiowych. Ból piersi w ciąży związany jest z ich przygotowaniem do karmienia. Niedobór oksytocyny powoduje przesuwanie się mleka przez kanaliki do ujęcia gruczołu. Ale i dojrzałe kobiety po menopauzie mają skłonność do odczuwania bólu piersi i to one najbardziej narażone są na rozwój złośliwego nowotworu.

Warto wypróbować Virginię 21871 w trudnych dla piersi sytuacjach.

Produkty z artykułu:Copyright © 2021 Corin Lingerie, Inc. All rights reserved. Design by Red InGo