Co wspólnego mają żółty ser i biustonosze oraz figi z kolekcji Natalie 711?

A za dziury w kolekcji Natalie 711 specjalna maszyna, która wycina w cienkiej dzianinie ozdobne oka.
Laserowe nacięcia tworzą modne od lat ażury. Na pozór klasyczna linia Natalii 711 należy do najbardziej trendy.

Czerń kompaktowej, bardzo miękkiej i bardzo cienkiej dzianiny w połączeniu z delikatnymi drobnymi otworami prowokuje. Wycięte laserowo dziurki w dzianinie, nie strzępią się i podczas naprężania pokazują pełne oblicze. Ażurowe oka, nabierają różnych kształtów, mniejsze, większe dziurki tworzą indywidualne wzory na dzianinie. Taki wzór dodaje lekkości, jest pełen uroku zwłaszcza w zestawieniu z kontrastowym kolorem. Gra w nim światło. Romantyczne dziurki w dzianinie użytej w kolekcji Natalie 711 są ekstrawaganckie i kobiece.  

Ponadczasowy charakter biustonosza Natalie 16711 z termicznie modelowanymi miskami typu push up zawdzięczamy przeźroczystościom. Czarna tkanina w dziurki pokrywająca miękkie, beżowe miseczki prezentuje się bardzo subtelnie.

Takie zestawienie sprawdza się także w biustonoszu na duże biusty – Natalie 22711. Jest on w całości usztywniony miękką pianką, a ażurowe oka w materiale nadają mu lekkości nawet w największych rozmiarach. Każdy z biustonoszy ma charakterystycznie ramiączka ze srebrnymi regulatorami.

W figach ciętych laserowo, ciało dyskretnie prześwituje, nie szwów, idealnie przylegają do ciała, w pełni niewidoczne pod obcisłym ubraniem, nie strzępią się i nie rozrywają.

I patrząc na oka w serze i Natalie 711 rośnie apetyt na wielkie przyjemności!